KONST / Litografier / Färglitografi 11842441
nr 1184 2441
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1997, numrerad HC 1/29, motivet: 30x53 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
måndag 21 maj 2018
kl 18:53:25
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz